Szczupła sylwetka to klucz do sukcesu

Często słyszymy, że wygląd fizyczny nie jest najważniejszy, a liczy się przede wszystkim to, co mamy w głowie. Jednak kiedy idziemy na rozmowę kwalifikacyjną, okazuje się, że czujemy lekkie uczucie zazdrości, kiedy widzimy szczupłą i zadbaną blondynkę, która również ma rozmawiać z pracodawcą.

Wtedy wracamy do domu i rozpoczynamy odchudzanie. mamy nadzieję, że odpowiednia dieta pozwoli nam osiągnąć wymarzoną sylwetkę i odnieść sukces na kolejnej rozmowie o pracę. Kiedy schudniemy będziemy czuć się bardziej pewne siebie, zrelaksowane a odpowiednia dieta doda nam blasku podczas rozmowy o pracę. Idąc tym tokiem myślenia, szczupła sylwetka to klucz do sukcesu.

Podobnie dzieje się w innych sferach naszego życia, czy to będą relacje z partnerem czy kontakty towarzyskie. Kiedy nasza dieta jest zdrowa i my wglądamy zdrowo, jesteśmy zadowoleni, pewni siebie i nastawieni na sukces. Świat byłby piękny, gdyby ludzie nie oceniali nas po wyglądzie, ale niestety jak mówi przysłowie,, jak cię widzą tak cię piszą.