Med-Orth – proteza kończyny dolnej

Med-Orth – proteza kończyny dolnej
MiU Nazwa:
Med-Orth – proteza kończyny dolnej
MiU Kategoria:
MiU Opis:

Firma Med-Orth to renomowany sklep ortopedyczny we Wrocławiu, świadczący dla swoich klientów szereg usług związanych z ortopedią, doborem gorsetów do leczenia skolioz, doborem i wykonaniem profesjonalnych protez, podobarografią oraz uzyskiwaniem z NFZ dofinansowań do leczenia ortopedycznego.

Proteza kończyny dolnej fot.1

Firma zatrudnia specjalistów selekcjonujących sprzęt ortopedyczny tak, by do klientów trafiały wyłącznie najwyższej klasy produkty, spełniające nowoczesne standardy i cechujące się dużą wygodą użytkowania. Główną domeną firmy Med-Orth jest przygotowanie chorych do założenia pierwszej protezy, wybór tej protezy oraz wsparcie ekspertów w ćwiczeniach wzmacniających, dzięki którym użytkowanie zastępującej nogę czy rękę protezy będzie prostsze i szybsze do nauczenia się.

Proteza kończyny dolnej fot.2

Specjaliści prowadzą osobę z brakiem kończyny przez każdy etap tworzenia jej alternatywnego zastępnika, dbając o to, by zachowany był najwyższym komfort zaprotezowania, ale i spełnione wszystkie wymagania techniczne związane z miękkością i stabilnością protezy.

MiU strona WWW:
MiU Siedziba:
Kościuszki 173 50-438 Wrocław
MiU Telefon:
713723033
MiU REGON:
930326316
MiU NIP:
8990027389
  • Med-Orth – proteza kończyny dolnej
  • Med-Orth – proteza kończyny dolnej

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz