Centrum Gawłowska Wrocław – fizjoterapia

Centrum Gawłowska Wrocław – fizjoterapia
MiU Nazwa:
Centrum Gawłowska Wrocław – fizjoterapia
MiU Kategoria:
MiU Opis:

Centrum Rehabilitacji Elżbieta Gawłowska mieści się przy ul. Piłsudskiego 84A we Wrocławiu. Oferuje profesjonalną i kompleksową pomoc w rehabilitacji oraz fizjoterapii. Kadrę stanowią specjaliści z dużym doświadczeniem i pasją. Tak fizjoterapeuci jak i rehabilitanci, nieustannie rozwijają się i nabywają nowe kompetencje, aby zapewnić jak najlepsze leczenie swoim pacjentom.

Fizjoterapia w Centrum Gawłowska Wrocław – fot.1

Centrum szeroką ofertą zabiegów i terapii oraz nowoczesnym wyposażeniem zapewnia najlepsze warunki do jak najszybszego powrotu do zdrowia. Centrum oferuje szereg nowoczesnych zabiegów takich jak taping, krioterapia, fala uderzeniowa, suche igłowanie, fizjoterapię czy laser wysoko energetyczny.

Fizjoterapia w Centrum Gawłowska Wrocław – fot.2

Rozwiązanie swoich problemów i pomoc w szybkim powrocie do zdrowia mogą znaleźć osoby chcące poddać się np. rehabilitacji kolana, stawu skokowego, stawu łokciowego, rehabilitacji sportowej czy leczeniu kręgosłupa.

W 2018 roku Centrum Rehabilitacji Elżbieta Gawłowska zajęło pierwsze miejsce w plebiscycie Gazety Wrocławskiej w kategorii „Przychodnia Roku” na Dolnym Śląsku.

MiU Siedziba:
ul. Piłsudskiego 84A 50-020 Wrocław
MiU Telefon:
663025800
MiU REGON:
363264255
MiU NIP:
8981153108
  • Centrum Gawłowska Wrocław – fizjoterapia
  • Centrum Gawłowska Wrocław – fizjoterapia

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz