Badania profilaktyczne w Poradni Kardiologicznej Dla Serca

Badania profilaktyczne w Poradni Kardiologicznej Dla Serca
MiU Nazwa:
Badania profilaktyczne w Poradni Kardiologicznej Dla Serca
MiU Kategoria:
MiU Opis:

Dla Serca to poradnia kardiologiczna świadcząca usługi medyczne dla pacjentów z Wrocławia, Milicza i okolic tych miejscowości. Stawia na profesjonalną diagnostykę i kompleksowe leczenie chorób serca. Oferuje prywatne konsultacje kardiologiczne w życzliwej atmosferze dla pacjentów wypisanych ze szpitali, po zawałach, pragnących wykonać badania kontrolne i nie tylko.

Zapewnia fachową pomoc medyczną osobom z chorobą niedokrwienną i niewydolnością serca, zaburzeniami lipidowymi i nadciśnieniem tętniczym. Poradnia wyposażona jest w najwyższej klasy sprzęt, z pomocą którego wykonać można takie badania jak usg serca metodą Dopplera czy ekg 24-godzinne metodą Holtera. Oferta obejmuje również badania ekg spoczynkowe i wysiłkowe.

Pacjenci mający prawo do leków refundowanych otrzymują recepty ze zniżką. Dla Serca to prywatna praktyka lekarska gwarantująca profesjonalne podejście, staranną diagnostykę i skuteczne leczenie. Usługę zdalnego opisywania badań ekg metodą Holtera kieruje do placówek medycznych z całej Polski.

MiU Siedziba:
ul. Kamieńskiego 225/1U 51-124 Wrocław
MiU Telefon:
713726164
MiU REGON:
022203944
MiU NIP:
6131421573

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz