Lekarz laryngolog w MF Fizjoterapia Wrocław

Lekarz laryngolog w MF Fizjoterapia Wrocław
MiU Nazwa: Lekarz laryngolog w MF Fizjoterapia Wrocław
MiU Kategoria:
MiU Opis:

Szukając placówek z zabiegami fizjoterapeutycznymi i wieloma innymi warto zapoznać się z ofertą MF Fizjoterapia. To tutaj wykwalifikowany zespół świadczy też usługi z zakresu hepatologii, neurologopedii, ortopedii i neurologii – również dziecięcej. Personel wykorzystuje najnowsze metody leczenia bazujące na badaniach naukowych i doświadczeniu praktycznym. Profesjonalne podejście do pacjenta i dbałość o jego potrzeby są tutaj stawiane na pierwszym miejscu.

Terapia manualna, fizykoterapia, masaż, profilaktyka urazów sportowych czy drenaż limfatyczny to tylko niektóre z dostępnych usług. W ofercie jest też diagnostyka i terapia wad postawy dla dzieci. MF Fizjoterapia to przyjazne miejsce dla dorosłych i najmłodszych.

W placówce swój gabinet ma także laryngolog. Z usług specjalisty skorzystać mogą osoby cierpiące z powodu bólu ucha, pogorszenia słuchu, nawracającego i uporczywego kataru, zawrotów głowy, krwawienia z nosa i innych dolegliwości. Laryngolog doradzi i pomoże zastosować odpowiednie środki mające na celu powrót do zdrowia. Mając problem związany z narządami słuchu czy węchu warto odwiedzić laryngologa w MF Fizjoterapia.

MiU strona WWW: laryngolog wrocław
MiU Siedziba: ul. Łagiewnicka 12 50-512 Wrocław
MiU Telefon: 717575923
MiU REGON: 021176990
MiU NIP: 8851573556