Punkt Tłumaczeń – tłumaczenia z angielskiego dla salonów piękności

Punkt Tłumaczeń – tłumaczenia z angielskiego dla salonów piękności
MiU Nazwa: Punkt Tłumaczeń – tłumaczenia z angielskiego dla salonów piękności
MiU Kategoria:
MiU Opis:

Punkt Tłumaczeń to firma świadcząca usługi na terenie Wrocławia. Klienci mogą zdecydować się na zamówienie profesjonalnych tłumaczeń w języku angielskim, w korzystnych cenach. Zlecenia można przesyłać za pomocą intuicyjnego formularza, załączając do niego właściwy plik z dokumentem, który ma zostać przetłumaczony.

Klienci mogą wybrać tłumaczenia przysięgłe, zwykłe lub też ustne, jako obsługa translatorska podczas bardzo istotnych spotkań, m.in. o charakterze notarialnym. Istnieje także możliwość zlecenia korekt oraz weryfikacji innych tłumaczeń.

W bogatej ofercie Punktu Tłumaczeń znajdują się również tłumaczenia dokumentów samochodowych, sądowych, urzędowych, ale też firmowych. Młodsze osoby mogą wybrać tłumaczenia dyplomów i świadectw, co przyda im się np. przy poszukiwaniu pierwszej pracy. Oferta jest szeroka, trafiająca w potrzeby współczesnych klientów. Wykonane tłumaczenia można później przedstawiać w różnego rodzaju instytucjach, np. w Urzędzie Stanu Cywilnego, w bankach czy też podczas rozpraw sądowych.

MiU Siedziba: ul. Kazimierza Wielkiego 15/7 50-077 Wrocław
MiU Telefon: 512492758
MiU REGON: 022450803
MiU NIP: 6922418679