Stokado Sp. z o.o.

Stokado Sp. z o.o.
MiU Nazwa: Stokado Sp. z o.o.
MiU Kategoria:
MiU Opis:

Przechowywanie różnych przedmiotów, towarów czy mebli wymaga odpowiedniej przestrzeni. Nie zawsze ma się do niej dostęp. Idea self storage, czyli magazynów samoobsługowych do wynajęcia polega na udostępnieniu dodatkowej przestrzeni do przechowywania praktycznie dowolnych, dozwolonych regulaminem rzeczy. Firma Stokado wprowadziła na rynek polski cztery duże magazyny samoobsługowe, będące pod stałym nadzorem, w których każdy może wynająć komórkę czy kontener. Nie ma znaczenia, czy najemca prowadzi działalność gospodarczą, czy potrzebuje magazynu do wynajęcia na własne, prywatne potrzeby. Wystarczy z pomocą konsultanta określić potrzebną powierzchnię do wynajęcia oraz czas obowiązywania umowy, a po jej podpisaniu ma się do dyspozycji dodatkową przestrzeń na rzeczy. Co więcej, dostęp do self storage jest możliwy w każdej chwili – 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Po co właściwie jest self storage?

Pomysł na podział dużych magazynów na mniejsze przestrzenie magazynowe do wynajęcia przyszedł z zachodu. Tam jest to popularna i wybierana od lat forma przechowywania zarówno krótkotrwałego, jak i wieloletniego różnych rzeczy. Wielkogabarytowe meble na czas remontu czy dłuższego wyjazdu, opony zimowe w lecie, a może skarby ze strychu przy przeprowadzce – pomysłów na magazyny do wynajęcia dla osób indywidualnych jest mnóstwo. Firmy często nie posiadają własnych magazynów, gdyż ich osobne wynajęcie mogłoby być nieopłacalne przy niewielkiej ilości towarów. Wynajem przestrzeni self storage o określonej powierzchni to rozwiązanie skrojone na miarę potrzeb.

Elastyczność i bezpieczeństwo self storage

Rozwiązanie self storage to z pewnością idea bardzo elastyczna, dzięki której wiele osób przestanie borykać się z problemem przechowywania rzeczy przy braku miejsca. Możliwość wynajęcia zarówno komórki o powierzchni 1 metra kwadratowego, jak i całego kontenera to rozwiązanie dostosowane do większości potrzeb. Jak jednak jest z bezpieczeństwem tej formy gromadzenia? Firma Stokado obejmuje wszystkie komórki czy kontenery self storage stałym monitoringiem oraz ochroną. Rzeczy przechowywane w magazynach samoobsługowych są ubezpieczone, dlatego nie należy obawiać się o ich kradzież czy uszkodzenie przez czynniki zewnętrzne.

MiU Siedziba: ul. Opolska 178 52-014 Wrocław
MiU Telefon: 666030777
MiU REGON: 022172988
MiU NIP: 8992745172