Higieniczny.pl – Jaką hotelową suszarkę do włosów wybrać?

Suszarka jest jednym z podstawowych urządzeń w naszym domu. Warto więc wybrać ją tak, by nie wpływała negatywnie na nasze włosy i służyła nam przez dłuższy czas.W sklepach mamy bardzo duży wybór suszarek, od bardzo tanich do profesjonalnych. Zwróćmy uwagę na to jakie są nasze potrzeby i jakimi kryteriami powinniśmy się kierować.

Moc

To podstawowe kryterium przy wyborze suszarki.Im większą ma ona moc, tym lepiej.Najbardziej wydajne są suszarki o mocy od 1800 do 2200W. Czas suszenia włosów jest wtedy najkrótszy, dzięki czemu oszczędzamy czas i nie narażamy włosów na długie działanie wysokiej temperatury.

Jonizacja

Bardzo ważne jest to, by suszarka była wyposażona w funkcję jonizacji. Sprawia ona, że włosy się nie puszą i nie elektryzują. Klasyczne suszarki emitują jony dodatnie, które w połączeniu w włosami, również naładowanymi dodatnio, powodują otwieranie się łusek włosa a przez to ich matowienie i puszenie.Powinniśmy zwrócić na to szczególną uwagę jeśli nasze włosy są suche i łamliwe.

Chłodny i ciepły nawiew

Suszarka powinna mieć funkcję regulowania temperatury i strumienia powietrza. Najlepiej, gdy ma kilka ustawień gorącego i chłodnego nawiewu. Ciepłe powietrze szybko suszy włosy i ułatwia stylizację a zimne utrwala efekt.

Gdzie w Internecie kupić hotelowe suszarki do włosów?
Higieniczny.pl Betabud Sp. z o. o. Sp. Komandytowa
ul. Pugeta 13/2
51-628 Wrocław
Tel. 733 888 555
Sklep on-line: http://higieniczny.pl/

suszarki hotelowe

Końcówka

To kolejny ważny element. Jeśli jest wąska, mocno ukierunkowuje strumień, przez co wygładza włosy. Szeroka końcówka powoduje rozdmuchiwanie włosów przez co mogą się one plątać i wyglądać niedbale.Do suszarki można zastosować koncentrator, by dokładnie wymodelować fryzurę lub dyfuzor, by zwiększyć objętość fryzury. Do krótkich włosów używamy dyfuzorów z małymi bolcami, do długich z dużymi.

Dwa lub trzy w jednym

Możemy również sięgnąć po suszarkę wielofunkcyjną. Ma one specjalne końcówki, które wybieramy w zależności od efektu, który chcemy uzyskać. W zależności od zestawu mogą to być końcówki modelujące z różnymi ząbkami, grzebień prostujące pasma, przystawka zwiększająca objętość lub szczotka rozplątująca włosy.

Jakie hotelowe suszarki do włosów polecamy? (wszystkie produkty znajdą Państwo w sklepie Higieniczny.pl)

hotelowe suszarka do włosów starmix
Hotelowe suszarki do włosów starmix

 

suszarka do włosów hotelowa merida
Suszarka do włosów hotelowa merida

 

Hotelowa suszarka do włosów linea trade
Elektryczna suszarka do włosów Linea Trade